Dokonalost především

Pokud se někdo rozhodne něco sám tisknout pro sebe či veřejnost, případně je-li k tomuto počínání dotlačen nějakými okolnostmi, nejednou začíná s notnou dávkou optimismu a zanedlouho se dočkává hořkého zklamání. Pravidlem to sice není, ale stává se to. A zatímco někdy za to může někdo jiný, někdy si za to může dotyčný jedinec sám. vzorky barev.jpg
Mýlit se je totiž lidské a napálit někoho ve snaze přijít si k nějaké té koruně navíc vlastně také. A proto se najde dost těch, kdo nejsou schopni dosáhnout nejvyšší kvality tisku proto, že mají například nekvalitní náplň ve své tiskárně.
Ano, i na tom, jaká barva je do tiskárny vložena, záleží, a nejen na kvalitách samotné tiskárny nebo potiskovaného materiálu. Jsou totiž tonery, cartridge a inkousty, které jsou kvalitní, ale i ty, které by možná bylo lepší rovnou vyhodit.
Pokud je v tiskárně náplň kvalitní, dejme tomu HP 90 Prima tisk, tedy náplň pocházející od spolehlivého výrobce majícího dlouholetou tradici a výtečnou pověst, která nese známou značku a je originální nebo kompatibilní s danou tiskárnou, je prakticky zaručeno, že bude výsledek stát za to.
Zatímco sázka na něco, co má pochybný původ a ještě pochybnější kvality, se může vyplatit jedině zdánlivě v okamžiku koupě, kdy to může být o něco levnější. Což je ovšem vykompenzováno právě tím, že taková náplň netiskne dokonale a ani tolik nevydrží.barevný tisk.jpg
A rozdíl mezi dobrými a nedobrými náplněmi je vlastně i v tom, že zatímco jsou ty první šetrné k tiskárně, v níž jsou použity, ty druhé ji mohou i poškodit. Což je další důvod, proč sázet raději na to nejlepší, co je mezi náplněmi do tiskáren k sehnání. Protože se těch možných pár korun investovaných při koupi navíc stoprocentně vyplatí.
A navíc se člověk dočká výtisků, kterými se bude moci chlubit před všemi na potkání, které rozhodně nezapadnou kvůli nezájmu lidí, kteří jsou už dnes zhýčkaní a s něčím nevalným vesměs neztrácejí čas.