Hajej, dadej, ty náš broučku

Pokud v brzké době plánujete založení rodiny, určitě se bude hodit vědět, jakými směry se ubírají trendy v oblasti dětských postýlek. Ten základ je v podstatě stále stejný.Mnoho rodičů nedá dopustit na klasickou kolébku.
·        V mnoha rodinách se dokonce tento druh dětského nábytku dědí z generace na generaci.
·        A tak může prababička nostalgicky vzpomínat, jak v té kolébce uspávala všeho tatínka, vás a teď je tam ten nejmladší pokračovatel rodu.
obrázky nad postýlkou
Moderní kolébky jsou vyráběné v mnoha materiálových i tvarových provedeních.Jestliže si nejste jisti, že bude kolébání pro vaše miminko to pravé, můžete si pořídit kolébku, která má systém zabezpečení proti kolébání. Kolébky slouží miminku většinou pouze do věku půl roku.

Správná postýlka ušetří námahu

Pokud si pořídíte místo kolébky postýlku pro nejmenší, je dobrou volbou ta, která má v sobě zakomponovaný přebalovací pult a úložné prostory. Některé postýlky mají i velkou spodní zásuvku. Toto vybavení je velice praktické. Může se sem vejít spousta potřeb pro dítě, nebo se sem může dát matrace na příležitostné spaní.
§  Toto oceníte zejména v době, kdy bude vaše dítě nemocné a budete mu chtít být nablízku i po celou noc.
Po půl roce se nový člen rodiny stěhuje do dětské postýlky. Základem postýlky se zábradlím je polohovatelný rošt. Jistě je zbytečně namáhavé a pro vaše záda nepříjemné, sklánět se téměř až k zemi a vyndávat denně několik kilogramů živé váhy.
–         Tím, jak dítě roste, se rošt posunuje níž.
–         Většinou má postýlka tři úrovně.
chlapeček v postýlce
Taková postýlka vydrží dítěti přibližně do tří let. Pak můžete spaní svého dítěte řešit jednoduše tím, že mu pořídíte klasickou postel ve zmenšeném provedení. Je dobré mít zábrany proti vypadnutí. Většinou mají tyto postele vyšší čela, která jsou zdobená milými dětskými motivy. Palanda by měla přijít ke slovu až s první třídou.