Tak už se nám to vytratilo, povzdechnete si. Kam se poděly letmé doteky, když jste se míjeli? Úsměvy jste si předávali při každém pohledu. Kdy jste naposledy měli večer jen pro sebe při mihotavém plamínku svíček? Cožpak je už všechno to hezké pryč? To ani nemůže být pravda, že ten unavený, u televize zívající muž je mužem Vašeho srdce!
 
Chtěla byste vrátit čas? Tak to, bohužel, nejde.
Přesto je tu možnost, jak oprášit své i partnerovo city. Jak vrátit Vašemu vztahu energii a dynamiku. Víkendový wellness pobyt pro dva vám dokáže pomoci.
 
Nikdy není pozdě na to, abyste se oprostili od všedních starostí, které vztah ubíjejí. A proto možnost dopřát si společné chvíle relaxace a odpočinku při wellness pobytu ve dvou vám oběma jen prospěje. Na oprášení vztahu a jeho upevnění je třeba změnit prostředí a zvyky! Pobyt v jiném prostředí a pouze ve dvou je tím nejlepším lékem!
Změna je život
Uvidíte, že Vaše rozhodnutí o wellness pobytu jen pro vás dva učiní z Vašeho vztahu zářivý diamant!
 
Víte, co můžete očekávat?
·         Od nepaměti se traduje, že uvolněné a stresem nezatížené tělo je předpokladem pro pozitivní myšlení.
·         Celý víkend se budete věnovat sami sobě a poté tomu druhému, to znamená, že vzpomínky na bezstarostné mládí ve vás vyvolají velmi příjemné pocity.
·         Nikam nebudete muset spěchat, budete společně trávit čas zcela odlišným způsobem, než jak jste zvyklí.
 
To všechno je impulzem pro nastartování vaší nové životní etapy. Váš stereotyp se samozřejmě po absolvování takového wellness pobytu může vrátit. Ale Vy už budete vědět, že opakování tak příjemné relaxace není na škodu. Naopak!
 
Věřte, že pro obnovu dlouholetého vztahu je zapotřebí změna prostředí a činností. Ale pouze ve dvou!