Přemýšlíte o plastice prsou?

Pokud je žena spokojená se svým tělem, je to vidět i na její chůzi a na celkovém sebevědomí. Nové hezčí prsa některým ženám úplně změní životy. Získají sebevědomí, psychicky omládnou, začnou chodit více mezi lidi a pokud jsou bez partnera, právě díky novému impulzu si ho najdou. Než se však zcela rozhodnete podstoupit tuto estetickou změnu, měly byste popřemýšlet o několika drobnostech, které ovlivňují celkový efekt zásahu. Zde jsou.

nahá holka s brýlemi

1. Výsledný vzhled

Velkou roli sehrává především výběr správné velikosti prsou vzhledem k tělesné konstrukci a původní velikosti poprsí budoucí majitelky. Co to znamená v reálu? Velmi zjednodušeně to, že slečnám s vosím páskem a boky modelky se nehodí obří prsa. Je to neestetické pro oči a nepraktické. V módě jsou nyní zejména anatomické implantáty, které kopírují přirozený kapkový tvar ženského prsu. Krása je velmi subjektivní pojem a nikdo nemá právo soudit, co je hezké a co ne. Proto je v estetické medicíně velký podíl umělecké složky. Základem úspěchu výsledného vzhledu proto je, aby oba – i chirurg i pacientka, pokládali za krásné totéž.

2. Pouze značka s vývojem a kontrolou

Mezi jednotlivými značkami prsních implantátů existují velké kvalitativní rozdíly. Dejte přednost produktům. Které se můžou pochlubit doživotní zárukou. Jsou nejbezpečnější volbou.
svůdná dívka

3. Gravitační síla

Přestože nejkvalitnější implantáty jsou i po několika desítkách let užívání v naprostém pořádku, mnoho žen podstupuje jejich opětovnou výměnu. Obvykle je to po 10–15 letech. Důvodem není bezpečnost, ale estetické hledisko. Během této doby se totiž změní vše okolo implantátů. Tělo několikrát zhubne i přibere, svou pružnost změní i pokožka, v níž jsou implantáty vloženy. Pokud je implantát v prsu správně uložený a po určité době zhojen, pak nejsou žádná omezení v životě ženy. Klidně mohou být vrcholovými sportovkyněmi mohou dennodenně kojit a také absolvovat všechna potřebná vyšetření prsů, které absolvují i ženy bez implantátů. Prsní implantáty tedy život nijak nemění, mění jen estetický vzhled jejich majitelky a samozřejmě její sebevědomí. Mnoha ženám se změní k lepšímu jejich partnerský a sexuální život. Cítí se hezčí a žádanější, což jim otevře novou cestu ke svému tělu, k sobě samé, ke své sexualitě. To u nich vyvolá další péči o své tělo a své zdraví.