Svítit úsporně je možné v jakémkoliv interiéru


Najdete je v kuchyních, koupelnách ale také v podhledech nebo předsíních. Žárovky s paticí GU10 jsou velmi oblíbené. Jejich rozměry nejsou nikterak velké, účinnost dostačující a úspora oproti halogenovým nebo jiným světelným technologiím je neuvěřitelná. Pokud vás zajímá, co všechno vám mohou žárovky fungující na principu LED technologie nabídnout, neměli byste přestávat číst.

stropní svítidlo

Když efektivitu, tak maximální

LED světelné zdroje jsou v současné době tím nejefektivnějším svítidlem, pro které se můžete rozhodnout. Můžete je bez obav použít všude tam, kde chcete mít stále světlo za jakýchkoliv okolností. LED žárovkám GU10 totiž nevadí ani neustálé zapínání a vypínání, ale ani chlad, prach a další nepříznivé vlivy, které se čas od času objeví naprosto v každém interiéru.

Další výhody těchto světlených zdrojů tkví v jejich provozu. Úspora může dosahovat až osmdesát procent, což je opravdu velké číslo. Když navíc vezmete v potaz dlouhou životnost, která u specifických typů osvětlení může dosahovat až několik desítek tisíc hodin, rázem z toho vychází báječné osvětlení, které vám bude vyhovovat v každém směru.

černé visící lustry

Vyberte si výkon, který vám bude nejvíce vyhovovat

Při výběru jakékoliv osvětlení budete mít vždy bohaté možnosti volby. Budete chtít něco méně výkonnějšího nebo se toho nebudete bát a vezmete si to nesilnější, co si můžete přát? Je důležité vědět, co si v této oblasti můžete dopřát a dle toho jednat. Na trhu můžete najít nepřeberné množství tohoto osvětlení, které se odlišuje jak paticemi a zapojením, tak jednotlivými výkony. Menší výkony tohoto osvětlení využijete určitě na toaletách nebo v koupelnách, zatímco ty větší najdou uplatnění v kancelářích nebo předsíních.

Pokud chcete být s výběrem spokojeni naprosto vždy, necháte si poradit, a to od specialistů, kteří vám nabídnou své cenné zkušenosti.